Nowa Sól 10.05.2020

Ogłoszenia duszpasterskie

V niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna
  2. Diakon Dawid Klepusewicz, w sobotę 23 maja otrzyma od Kościoła święcenia kapłaństwa. Dzień później w niedzielę 24 maja o godz. 1230 odprawi Mszę św. Prymicyjna, na którą bardzo serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich            wspólnot z naszej parafii.
  3. W środę o godz. 18:00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w dni powszednie o godz. 1730 w niedziele o godz. 1800
  5. Zapraszamy na Modlitwę Koronki do Bożego Miłosierdzia codziennie godz. 1500 w naszej kaplicy.
  6. W kaplicy naszego kościoła trwa całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w niedzielę od godz. 1500 a w dni powszednie po Mszy św. porannej do Mszy św. wieczornej
  7. W tym trudnym czasie trwamy z posługą Sakramenty Pokuty. Możliwość spowiedzi /kratki konfesjonału są ofoliowane/: dni powszednie od godz. 630  do godz. 715, od godz. 1700  do godz. 1815 w niedziele pół godziny przed każdą Mszą św. Zapraszamy - nie trzeba oczekiwać w kolejkach.
  8. Zapraszamy codziennie o godz. 1700 do wspólnej rodzinnej modlitwy różańcowej, księża w tym czasie gromadzą się z wiernymi w kościele na modlitwie różańcowej o ustanie pandemii.
  9. Dziękujemy za ofiary tacę i 29 osobom, które zrobiły przelew na konto parafii. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

        Podajemy numer konta bankowego parafii: 58 9673 0007 0000 0300 4864 0001

10. Otrzymaliśmy fakturę za kamery i osprzęt potrzebny do transmisji na żywo z naszego kościoła na kwotę 6 904 zł. W miarę możliwości prosimy o pomoc w uregulowaniu należności. Można wpłacać na konto parafii z dopiskiem „darowizna transmisja

11. Kancelaria czynna: w poniedziałek i w sobotę od godz. 1700 od godz. 1800.

12. Przypominamy, że w naszym kościele i kaplicy jednorazowo może przebywać 150 osób. Na mszach o godz. 930, 1100, 1230, 1400 i 1830 jest bardzo dużo wolnych miejsc – chór i kaplica są puste. Zapraszamy.

13. Tym, którzy z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć  fizycznie, przypominamy,  że ciągle obowiązuje dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. na żywo z naszego kościoła. We wszystkich     

      nabożeństwach zamieszczonych w ogłoszeniach, KTÓRE ODBYWAJĄ SIĘ W NASZYM KOŚCIELE można uczestniczyć przez Internet. Są zainstalowane 2 kamery: jedna w kaplicy, druga w kościele, w zależności gdzie odbywa się liturgia logujemy się na

      odpowiednią kamerę – linki na stronie.  Zapraszamy.

14. W sobotę na godz. 9:00 zapraszam wiernych, którzy mają chęci i potrzebę posprzątania naszego kościoła. Bardzo prosimy.

15. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej: Tygodnik NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY kupić je można w zakrystii.Elektroniczna wersja Gościa Niedzielnego gosc.pl i Niedzieli www.e.niedziela.pl   dostępna na stronach internetowych.

16. W minionym tygodniu z naszej parafii nikt nie zmarł: Polecajmy naszych zmarłych i zmarłych w czasie epidemii Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.

 

Wszystkim Parafianom i Gościom w tym trudnym czasie życzymy Daru Bożego umocnienia i pokrzepienia, życzymy wielkiej wzajemnej życzliwości i Chrystusowego Pokoju, obdarowujcie się uśmiechem i pomocą.