Nowa Sól 18.08.2019

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

 

 

1. Dzisiaj XX niedziela okresu zwykłego.

 

2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, taca przeznaczona jest na potrzeby parafii – dokonujemy termoizolacji budynku plebanii, za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.

 

3. W środę o godz 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

 

4. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.. 

 

5. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, wtorek i sobotę od godz. 17:00 do godz. 18:00.

 

6. W kaplicy naszego kościoła trwa całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do Mszy św. wieczornej.

 

7. Przygotowujemy się do przyjęcia relikwii Św. Siostry Faustyny, udamy się we wrześniu w pielgrzymce autokarowej do Łagiewnik. Więcej informacji w przyszłym tygodniu.

 

8. Czas wakacji - bardzo proszę Rodziców, żeby zapewnili swoim dzieciom u organizatorów obozów i kolonii, aby dzieci mogły uczestniczyć w niedzielnej Mszy św..  Przypominam o należytym stroju na Mszach św. i przy zwiedzaniu kościołów.

 

9. Składam serdeczne „Bóg zapłać” 4 osobom z ul. Dygasińskiego i Lelewela za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Msza św. w intencji tych osób i ich rodzin będzie odprawiona 4.10.2019 o godz. 7:00.

W sobotę na godz. 9:00 do sprzątania kościoła proszę wiernych z ul. Skłodowskiej Curie.

 

10. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej: Tygodnika NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY I Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, kupić je można w zakrystii i u ministrantów przy wyjściu z kościoła.

 

11. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa.