Nowa Sól 5.05.2019

 

Ogłoszenia duszpasterskie
3 niedziela Wielkanocna

 

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny – zachęcamy by z okazji wydarzeń religijnych obdarowywać dzieci i młodzież księgą Pisma Świętego. Niech w tym tygodni Pismo Św. leży na naszych stołach i często Go czytajmy.

 

2. Dzisiaj w niedzielę po Mszy św. o godz. 18:30 konferencja dla rodziców i chrzestnych przygotowująca do sakramentu chrztu św. dzieci. /szkoła katolicka/

 

3. W środę o godz 18:00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

 

4. Nabożeństwa Majowe w dni powszednie o godz. 17:30 w niedziele o godz. 18:00.

 

5. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św..

 

6. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania klasy VIII i III gimnazjum we wtorek na Nabożeństwie majowym o godz 17:30 i Mszy św. Do 11 maja jest termin zgłoszenia się do ks. proboszcza na rozmowę kwalifikacyjną.

 

7. Spotkanie rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. w poniedziałek na nabożeństwie majowym o godz. 17:30.

 

8. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania klasy VII w piątek na Nabożeństwie majowym o godz 17:30 i Mszy św..

 

9. W sobotę 11 maja święcenia diakonatu w Rokitnie. Z naszej parafii święcenia otrzyma kl. Dawid Klepusewicz. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.

 

10. W przyszłą niedzielę Niedziela Dobrego Pasterza.

 

11. Serdeczne „Bóg zapłać” 9 osobom z os. Konstytucji blok nr 23 za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Msza św. w intencji tych rodzin będzie się 3.06 o godz. 7:00.

W sobotę na godz. 9:00 do sprzątania kościoła proszę wiernych z osiedla Konstytucji blok nr 24.

 

12. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej: Tygodnika NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY I Mały Gość Niedzielny, Miłujmy się, kupić je można w zakrystii i u ministrantów przy wyjściu z kościoła.

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa.


Podziękowanie:

Dziękuję Panu Bogu za doświadczenie przeżycia uroczystości odpustowej i peregrynacyjnej obrazu św. Józefa.

Składam serdeczne „Bóg zapłać” księżom współpracownikom i siostrom zakonnym. Serdeczne podziękowanie naszej orkiestrze FERMATA BEND i parafialnemu chórowi. Dziękuję Paniom i panom ze sztandarami i feretronami, szafarzom i całej służbie liturgicznej ołtarza, dziękuję paniom katechetkom, dzieciom i młodzieży, Caritas parafialnej, dziękuję paniom i panom za upieczenie ciast i przygotowanie bigosu, przywiezienie i ustawienie ławek, dziękuję za otrzymane upominki firmie: Lodzik, Wszystko dla dziecka, państwu Łuckim i indywidualnym sponsorom, dziękuję wspólnotom i wszystkim obecnym na wspólnym oddawaniu czci św. Józefowi, który nieustannie otacza nas swoją ojcowską opieką. BÓG ZAPŁAĆ.