Nowa Sól 17.02.2019

 


Ogłoszenia duszpasterskie
VI NIEDZIELA rok C

 


1. Dzisiaj VI niedziela okresu zwykłego, III niedziela miesiąca, tradycyjnie taca przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg Zapłać.

 

2. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

3. W czwartek spotkanie oazy młodzieżowej rozpoczyna się Mszą św. o godz. 18:00

 

4. Zapraszamy dzieci do śpiewania w scholi w piątek na godz. 16:00 w salce pod kościołem.

 

5. W kaplicy naszego kościoła trwa całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do Mszy wieczornej.

 

6. Możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą świętą.

 

7. Serdeczne „Bóg zapłać” 5 osobom z os. Konstytucji blok numer 11 za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Msza św. w intencji tych osób i ich rodzin będzie się 12.03. o godz. 7:00. 

W sobotę na godz. 9:00 do sprzątania kościoła proszę wiernych z os. Konstytucji blok numer 12.

 

8. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej: Tygodnika NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY i Głos Świętego Józefa kupić można w zakrystii i u ministrantów przy wyjściu z kościoła.

 

9. Orkiestra parafialna FERMATA BAND zaprasza na koncert karnawałowy, który odbędzie się w pensjonacie Korona w Modrzycy - w przyszłą niedziele o godz. 16:00. Więcej informacji na plakatach.

 

10. Katolicka Szkoła Podstawowa działająca przy naszej parafii prowadzi zapisy do klasy I na rok szkolny 2019/2020. Wszystkich zainteresowanych kształceniem dzieci z poszanowaniem katolickich wartości w małej, przyjaznej szkole zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną. Informacji o szkole, zapisach do pierwszej klasy oraz o wolnych miejscach w innych klasach można zasięgnąć w sekretariacie szkoły oraz na jej stronie internetowej (www.szkolakatolickanowasol.pl).

 

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa.