OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15.07.2018

 

1) Dzisiaj piętnasta niedziela zwykła.

2) Dziękujemy serdecznie za posprzątanie naszej świątyni czterem osobom z ulicy Wojska Polskiego z bloku nr 58 A i B. Msza Święta w ich intencji także ich rodzin odbędzie się 12 września o godzinie 7.00. W najbliższą sobotę na godzinę 9.00 do sprzątania kościoła prosimy parafian z ulicy Wojska Polskiego blok nr. 58 C i D.

3) W następną Niedzielę po każdej Mszy Świętej odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc 4 – letniemu Rafałkowi z Lubieszowa choremu na nowotwór. W tę akcję włączają się wszystkie parafie z Nowej Soli.

4) Do odbioru w zakrystii są blachy po ciastach, które były przeznaczone na uroczystości pogrzebowe ks. Józefa Adamczaka.

5) Rozpoczął się czas wakacji. Przypominamy o godnym stroju w miejscach kultu szczególnie w czasie Mszy Świętej. Prosimy rodziców aby zabezpieczyli u organizatorów kolonii możliwości uczestnictwa dzieci w niedzielnej Mszy Świętej.

6) Msze Święte w dni powszednie o godzinie 7.00 i 18.00. Msze Święte pogrzebowe o godzinie 7.30. W niedzielę bez zmian.

7) Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek, wtorek i sobotę od godziny 17.00 do 18.00.

8) Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodnika Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

9) W dniach od 2 do 12 sierpnia wyrusza Piesza Pielgrzymka z Zielonej Góry na Jasną Górę. Organizujemy grupę z Nowej Soli. Koszt jedenastodniowej pielgrzymki to 140 zł. Bliższe informacje w zakrystii, na plakatach i stronie internetowej parafii. Dla tych, którzy nie mogą wyruszyć istnieje możliwość włączenia się do grupy duchowych pielgrzymów. Zapisy do tej grupy i otrzymanie karty duchowego pielgrzyma po każdej Mszy Świętej w zakrystii.