11 XI 2018

 

Ogłoszenia duszpasterskie

32 niedziela zwykła


1. Dzisiaj 32 niedziela okresu zwykłego.

2. Dzisiaj 11 listopada - Narodowe Święto, 100 rocznica Niepodległości. Uroczysta Msza św. obchodów Miejskich w naszym kościele o godz. 9:30.

3. Dzisiaj 11 listopada o godz. 17.00 - odbędzie się w naszym kościele uroczysty Koncert dla Niepodległej. Usłyszymy polską muzykę poważną, ludową i patriotyczną, w wykonaniu naszej parafialnej orkiestry Fermata Band oraz chórów Cantate Deo ze Sławy i Octava z Żagania. Zachęcamy do wspólnego świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dziękujemy za ofiarowane ciasto, którym ugościmy naszych gości

4. We wtorek 13 listopada, święto Pierwszych Męczenników Polski, patronów diecezji.

5. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z klas VIII i III gimnazjum w środę na Mszy św. o godz. 18:00.

7. Wypominki za zmarłych w dni powszednie o godz. 17:30 w niedzielę o godz. 18:00.

8. Dzisiaj zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w potrzebie.

9. Serdeczne „Bóg zapłać” 1 osobie z ul. Wojska Polskiego numery nieparzyste za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Msza św. w intencji tych osób i ich rodzin będzie się 2.01 o godz. 7:00. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła proszę wiernych z ul. Wojska Polskiego numery parzyste.

10. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej: Tygodnika NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY kupić można w zakrystii i u ministrantów przy wyjściu z kościoła.

11. Możliwość spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą świętą.

12. Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca. Ofiary na tacę tradycyjnie składamy na potrzeby naszej parafii. Dokonujemy termoizolacji budynku plebanii. Za pamięć i ofiarność składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

13. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa.