OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.06.2018 r.

 

1) Dzisiaj jedenasta niedziela zwykła. Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Rokitna.

2) W poniedziałek 18 czerwca – Uroczystość Matki Bożej Rokitniańskiej, Głównej Patronki diecezji zielonogórsko – gorzowskiej.

3) W poniedziałek XXIX rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Rokitniańskiej.

4) W środę 20 czerwca, XI rocznica powstania sanktuarium św. Jakuba Starszego, Apostoła w Jakubowie.

5) Mszę Święte na zakończenie roku szkolnego według następującego porządku:

  • - We wtorek dla dzieci z przedszkola nr 11 o godzinie 18.00
  • - W środę dla uczniów szkoły gimnazjalnej o godzinie 18.00. Po Mszy Świętej    uczniowie klasy trzeciej otrzymają zaświadczenia ukończenia katechizacji.
  • - W piątek dla uczniów szkół podstawowych o godzinie 7.00.

6) W sobotę przypada Dzień Ojca. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

7) W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

8) Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. W tygodniu o godzinie 17.30, w niedzielę o godzinie 18.00.

9) Od 1 lipca Msze Święte w tygodniu o godzinie 7.00 i 18.00. Msze Święte pogrzebowe o godzinie 7.30. W niedzielę bez zmian.

10) Dziękujemy serdecznie pięciu osobom za posprzątanie naszej świątyni i za złożoną ofiarę na kwiaty parafianom z ulicy Matejki blok 22. Msza Święta w ich intencji także ich rodzin odbędzie się 11 września o godzinie 7.00. W najbliższą sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian z ulicy Matejki blok 24.

11) 24 czerwca w niedzielę o godzinie 15.00 odbędzie się czwarty Marsz dla Życia i Rodziny w Nowej Soli. Marsz wyruszy spod naszego kościoła i ulicami miasta przejdziemy do parku „Wodny Świat” obok parku Krasnala. Po marszu zapraszamy na piknik rodzinny z wieloma atrakcjami. Zapraszamy do włączenia się w przygotowanie tego wydarzenia i przyniesienie ciast, które będą sprzedawane na pikniku kończącym marsz a dochód przeznaczony zostanie na pomoc rodzinom z naszego miasta, które wychowują dzieci niepełnosprawne. Ciasta prosimy przynosić w przyszłą niedzielę w godz. 10.00 - 11.00 do szkoły katolickiej. Szczegóły na plakatach i ulotkach rozdawanych przez ministrantów po Mszy św.

12) Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek, wtorek i sobotę od godziny 17.00 do 18.00.

13) Zachęcamy do czytania prasy katolickiej tygodnika Niedzieli i Gościa Niedzielnego.