Ks. Proboszcz

Ks. Prałat Józef Kocoł - Proboszcz Parafii od 17.12.1984 r.

Rok święceń: 1970 r.

W Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej od 1974 r.

Imieniny: 1 maja


Ks. Michał

Ks. Mariusz Mazurkiewicz - Wikariusz

W parafii od 2015-08-24

Rok święceń: 2011 r.

Imieniny: 19 stycznia



Ks. Michał

Ks. Tomasz Duszczak - Wikariusz

W parafii od 2015-08-24

Rok święceń: 2008 r.

Imieniny: 22 czerwca



Ks. Adam

Ks. Przemysław Żurakowski  - Wikariusz

W parafii od 2017-08-25

Rok święceń: 1998 r.

Imieniny:  13 kwietnia



Ks. Józef

Ks. Józef Adamczak - Rezydent

W parafii od 2013-08-01

Rok święceń: 1981 r.

Imieniny: 1 maja